Banyo Dolabı Nedir?

Banyo Dolabı Nedir?

Banyo dolabı banyolarda yer alan dolaplardır, ayrıca sizin seçiminize göre banyonuza tarz katan dolaplardır. Banyo dolaplarını kendi isteğinize göre istediğiniz şekilde kullanıp dizayn edebilirsiniz. Firmamız olarak Sizlerin beğenip memnun kalabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve sizler için tercih edilebilir ve kullanım açısından kolaylık sağlayabilecek çeşitli güzellik ve tarzda Banyo Dolapları üretiyoruz. Firmamızın sizler için özel olarak tasarladığı ve sunduğu banyo dolaplarını siz de tercih edebilir ve bu dolapların avantajlarından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Banyolar yaşadığımız dünya içerisinde en çok zaman geçirilen yerler arasındadır ve evinizin güzel ve önemli yerlerinden birisidir. Buradanda anlaşılacağı üzere banyoların tarz ve eşsiz bir şıklığa sahip olunması ev sahiplerinin en çok talep edip istediği şeydir. Bizde bu doğrultuda sizler için özel, şık, tarz, ve birbirinden farklı özellikleri ve güzelliği olan Banyo dolapları üretiyoruz. Ürettiğimiz Banyo Dolapları birbirinden farklı malzeme ve saklama alanlarıyla ayrı bir zarz ve kullanışlık sunuyor.

Peki Karen Banyo Dolaplarında hangi malzemeler kullanılıyor?

MDF

MDF sert veya yumuşak ahşap kalıntılarını parçalayıp ahşap life çevirdikden sonra, yüksek ısı ve basınç altında mum ve reçine tutkal ile oluşan levha şeklinde tasarlanmış ahşap üründür. İç tozdan meydana geldiği için son derece dayanıklı ve sağlam bir maddedir. Karen Banyo kullandığı MDF lerin çoğunda Lake Akrilik boya kullanmaktadır. Buda MDF kullanılan Karen Banyo dolaplarına hem sağlamlık hemde şıklık ve tarz sağlıyor.

HİGH GLOSS MDF

High gloss mdf malzemesi parlaklığı yüksek ve son derecede güzel bir estetik sağlamaktadır. Müşteriler tarafından yoğun istekte bulunan mu malzeme ayrıca temizliğide kolay bir üründür. High gloss mdfli Karen Banyo dolaplarını sizde tercih edip Banyonuza hem güzellik hemde şıklık katabilirsiniz. www.banyonuz.com

MDF LAM

MDF Lam, MDF plakala yüzeyinin emprenye makineleriyle reçine ve tutkal emdirilerek, yanmaz ve su geçirmez özelliği kazanan dekor kağıdı ile kaplanmasının sonucunda elde edilen malzemedir. Ayrıca sağlamda bir malzeme olan MDF LAM Karen Banyo banyonuz.com dolaplarında sizler için kullanılmaktadır.

SUNTA (YONGA LEVHA)

Odun veya odunlaşmış lignoselülozik bitkilerin yongalarının, yapay reçine tutkalları ile karıştırılması, yüksek sıcaklık ve basınçta preslenmesi ile elde edilen malzemeye verilen isimdir. Sunta MDF kadar sağlam malzeme olmasada sağlam ve kullanışlı bir malzemedir.