Banyo Dolabının Bölümleri

Bir Banyo Dolabının Bölümleri:

Banyo Dolaplarındaki bölümler siz müşterilerimize alan sağlayıp şıklık ve kullanışlık katmaktadır. Banyo Dolapları 4 bölümden oluşur. Bunlar; Alt modül, üst modül, Boy dolabı ve lavabodan oluşur. Bazı Banyo dolaplarında bu bölümlerden bazıları olmaz. Sebebi ise sizler için dolaplar tasarlandığından istediğinize ve memnun kalabileceğinize göre tasarlanmış olmasıdır. Şimdi gelin birlikte bu bölümlerin ne olduğunu ve ne sebepler için kullanıldığına göz atalım.

Alt Modül ve Lavabo:

Banyo dolaplarının ana kısmı olan alt modül, iki parçadan oluşur lavabo ve lavabonun altındaki dolap kısmı. Alt modül asıl Banyo Dolabını oluşturan parçadır ve her banyo dolabında olan şeydir. Alt modülün dolap kısmına siz müşterilerimiz istediğiniz şeyleri ve banyonuzda kullanılan malzemeleri koyabilmeniz için tasarlanmıştır. Bez, temizlik malzemesi gibi eşyaları koyabilirsiniz. Alt modül hem küçük boyutta hem de büyük boyutta olabilir. Bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır. Alt modül Banyo Dolaplarındaki en önemli kısım olup banyonuza en çok şıklığı veren bölümdür.

Üst Modül:

Üst Modül iki kısımdan oluşur ayna ve dolap. Bazı Banyo dolaplarında sadece ayna olarak satılan üst modül Alt modül gibi çok amaçlı ve kullanışlıda olabiliyor. Üst modül dolapları Banyo dolaplarının modeline göre kapak sayısı artabiliyor ve hatta kapakların üzerine ayna konabiliyor. Bu özellik üst modülü baya kullanışlı ve şık gözükmesini sağlıyor. Üst modül dolaplarına diş fırçası tarak vb. gibi kişisel bakım ürünlerinizi koyabilirsiniz.

Boy Dolabı:

Banyo Dolaplarının yanında bulunan uzun ve geniş yapıya sahip ve bol saklama alanı olan Boy Dolapları Kullanışlığıyla ön plana çıkmaktadır. Banyonuzda kullanılan tüm eşyaları koyabileceğiniz boy dolapları sizlerin seçtiğiniz dolaba göre dolabın yanında gelmektedir. Banyonuzdaki eşyaları saklayabileceğiniz Boy Dolapları Banyo dolaplarıyla uyumlu gelmekte olup estetik ve şık bir görünüme sahiptirler.

Banyo dolaplarının bu bölümlerini Karen Banyo ailesi olarak sizlerin isteyip memnun kalabileceğinizi düşünerek yaptığımız dolaplarda her türlüsünü bizimle iletişime geçerek veya internet sitemiz üzerinden seçerek, fiyatları ile ilgili bilgi alıp ürünü gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.