icon about
28 Yıllık
Tecrübe
KAREN BANYO

Hakkımızda

Enesse Mobilya ‘’Karen Banyo’’ 1995 yılında Kayseri’de mobilya sektörüne adımını attı.

Öncelikle ev ve iş yeri mobilyaları üretimi alanında tasarım ve dekorasyon çalışmalarını sürdürdü. Daha sonra gelen talepler doğrultusunda 2006 yılında Karen Banyo markası ile banyo dolabı sektörüne kalıcı olarak giriş yaptı.

2018 itibariyle 30.000 m2 açık alanda 25.000 m2 kapalı alanda, daha iyi hizmet verebilmek için yeni üretim tesisinde çalışmalarına devam etmektedir.

Karen Banyo, üretiminde daima birinci sınıf ham madde ve aksesuar kullanmaktadır. Alanında deneyimli ve eğitimli çalışanları ile teknolojiyi ileri düzeyde kullanarak banyo dolabında modern tasarımı ve ergonomiyi bir arada sunmaktadır.

Ayrıca Karen banyo çevre ve doğayı korumaya katkıda bulunmak için yenilenebilir enerji kullanmaktadır. Üretilen ürünler dünya kalite standartları değerlerine göre Kalite Kontrol ekibi tarafından özenle kontrol edildikten sonra sevk edilmektedir.

Karen Banyo, kataloğunda ve web sayfasında sunulan ürünleri en hızlı termin süresi ve en güvenli sevkiyat hizmeti ile, birlikte çalışmakta olduğu bayi ve müşterilerine, güvenle ve zamanında ulaştırmaktadır.

Karen Banyo, profesyonel Pazarlama ekibi ile Türkiye ve yurt dışındaki yüzlerce bayi ve alt bayilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunarak global bir marka olma yolundadır.